AWGG

0.5.0

5.0

1

Basit ve hafif bir indirme yöneticisi

5.6k

Bu uygulamayı oyla

AWGG (Advanced Wget GUI); Wget, Aria2, Curl ve Axel gibi yüzlerce indirme motorunu aynı zamanda kullanan ve bütün avantajlarını tek bir araçta toplayan bir indirme yöneticisidir. Program dilediğiniz bütün dosya çeşitlerinin indirilmesine olanak sağlar ve indirmelerinizi hızlandırmak veya tarama esnasında internet bağlantı hızınızın etkilenmemesini sağlamak için özel yapılandırabilir yüksek fonksiyonlara sahiptir.

İş sırasını yönetebilmek için, AWGG aktif olan bağlantıları kontrol etmenize izin verir ve bu sayede indirme şekli veya kategorisine bağlı olarak yüzlerce indirme listesi oluşturabilirsiniz. Bunun yanısıra, indirme için belirli bir tarih ayarlayabilirsiniz ve indirme istediğiniz zamanda başlar.

Diğer yöneticilerde olduğu gibi, AWGG web tarayıcınızdan bir bağlantı adresi kopyaladığınızda otomatik olarak indirmelere ekle seçeneğine sahiptir.Böylece, basit bir klavye kısayolu ile yüzlerce dosya kolayca aktarılabilir. Eğer ikiden fazla indirme eklenmişse ve siz sonuncu eklenenleri diğerlerinden daha önce indirmek istiyorsanız, tek bir tıkla sıralamayı değiştirmeniz mümkün.

Bu aracı kullanmanın sağladığı diğer bir avantaj ise AWGG'nin kaldığı yerden devam etmesidir ki; program gereksinim duyulduğunda kapanıp açılsa bile ilerleme kaybedilmez. Ve herşeyden öte, AWGG sabit diskinizde çok az yer kaplar.
Uptodown X